Zabiegi medycyny estetycznej

 Główna / Kosmetologia

ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Z myślą o wyjątkowych potrzebach skóry, stworzyliśmy osobny dział funkcjonujący w naszej klinice SeryeClinic Ccentrum Medyczno Podologiczne - kosmetologia. Kosmetologia, to dziedzina zajmująca się przede wszystkim leczeniem i pielęgnowaniem skóry dotkniętej chorobą lub szeroko pojętymi defektami, jak również dbaniem o jej dobrą kondycję i wygląd. Obejmuje ona zabiegi na twarz i ciało. Celem stosowania zabiegów kosmetologicznych i profesjonalnych preparatów kosmetycznych oferowanych w ramach tego działu. Kosmetologia zajmuje się głównie podniesieniem atrakcyjności ciała z wykorzystaniem nieinwazyjnych metod, niewymagających okresu rekonwalescencji.

Większość nie wymaga wcześniejszego przygotowania skóry ani stosowania znieczulenia.

  • Mezoterapia igłowa

    Mezoterapia igłowa jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej, który polega na podawaniu pod skórę aktywnych substancji takich jak: kwas hialuronowy, aminokwasy, witaminy i mikroelementy za pomocą strzykawki i igły. Zabieg stosowany jest w celu poprawy napięcia skóry w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i innych partii ciała, zapobiega wypadaniu włosów oraz wpływa na redukcję cellulitu.

      Więcej
  • Elektrokoagulacja

    Elektrokoagulacja to zabiegi wypalania zmian skórnych prądem elektrycznym. Stosujemy je głównie w przypadku m.in. włókniaków, brodawek łojotokowych, małych kurzajek oraz tzw. brodawek płaskich twarzy, rozszerzonych naczynek krwionośnych czy rubinków.

      Więcej

Krótko o nas

Certyfikowani specjaliści, instruktorzy i wykładowcy. Jednym słowem – najlepsi z najlepszych!


Więcej